Mini map

Locatie

Contact gegevens

Deweer Gallery
BE 0430.335.847
Tiegemstraat 6A
8553 Otegem
+32.56.644893
info@deweergallery.com



Bezoek de galerie / Hoe kom ik er?

Met de wagen
Wij raden bezoekers die uit de richtingen van Kortrijk of Gent komen, volgende reisweg aan.
Op de autosnelweg E17 (Gent – Kortrijk) neemt u uitrit 4 (Deerlijk – Harelbeke – Vichte) en volgt u de N36 in de richting van Vichte en Ronse. De N36 brengt u achtereenvolgens door Vichte en Ingooigem. Na Ingooigem en even voorbij het Gulf tankstation, neemt u ter hoogte van Verandas Demasure de eerste straat rechts (Zonnestraat), in de richting van Avelgem (een wegwijzer wijst de galerie aan). Na 1,5 km. vindt u de galerie aan uw linkerzijde.

Komende uit de richting van Oudenaarde bereikt u de galerie vlot over Avelgem; neem in het centrum van Avelgem vanop de N8 achtereenvolgens de Bevrijdingslaan, de Bosstraat en de Scheldestraat; op de verkeersdrempel in de Scheldestraat neemt u rechts de Tiegemstraat; u vindt de galerie 250 m verder aan uw rechterzijde.

Deweer Gallery ligt op het platteland. Nabijgelegen steden zijn Brussel (60 minuten met de auto), Gent (40 minuten met de auto), Lille / Rijsel (Frankrijk, 35 minuten met de auto) en Kortrijk (20 minuten met de auto).

GPS: Tiegemstraat 6A, 8553 Otegem, België
Coördinaten : breedtegraad 50°47’49” N / lengtegraad 3°26’21” O

Met het openbaar vervoer
Dichtstbijzijnde station is Kortrijk – voor uurregelingen check www.belgianrail.be . Vanaf het station van Kortrijk neemt u best een taxi naar de galerie.

Met het vliegtuig
Brussels Airport (1930 Zaventem)
afstand tot de galerie : ca. 100 km
www.brusselsairport.be – Tel. +32 2 753 77 53

Brussels South Charleroi Airport (Rue des Frères Wright 8, 6041 Charleroi)
afstand tot de galerie : ca. 115 km
www.charleroi-airport.com – Tel. +32 90 20 24 90

International Airport Kortrijk-Wevelgem (Luchthavenstraat 1, 8560 Wevelgem)
afstand tot de galerie : ca. 20 km
www.kortrijkairport.be

Aéroport de Lille (Route de l’aéroport, 59812 Lesquin, France)
afstand tot de galerie : ca. 50 km
www.lille.aeroport.fr – Tel. +33 891 67 32 10


Deweer Gallery suggereert onderstaande hotels en restaurants uit verschillende prijsklassen. Deze lijst is vanzelfsprekend gebaseerd op persoonlijke smaak. Uw reacties en suggesties zijn meer dan welkom.

Hotels

Avelgem, Hostellerie Karekietenhof www.karekietenhof.be
Kerkhove, B&B Maison Kerkhove www.maisonkerkhove.be
Kluisbergen, Hotel La Sablière www.lasabliere.be
Kluisbergen, Auberge l’Entrecôte www.auberge-lentrecote.be
Kortrijk, Hotel Broel www.hotelbroel.com
Kortrijk, Center Hotel www.centerhotel.be
Kortrijk, Hotel Messeyne www.messeyne.com
Kortrijk, Hotel Kennedy www.hotelkennedy.be
Kortrijk, Parkhotel www.parkhotel.be
Oudenaarde, Hotel Steenhuyse www.steenhuyse.info
Sint-Denijs, B&B De Deugdzonde www.dedeugdzonde.be
Tiegem, B&B Sterrehof www.sterrehof.be
Waregem, Hotel Sint-Janshof www.hotel-st-janshof.com
Zwevegem, B&B Ovaertine www.ovaertine.be
Zwevegem, Hotel Sachsen www.sachsenhotel.be

Restaurants

Anzegem, Bistro Biboo www.bistrobiboo.be
Avelgem, De Gouden Klokke www.goudenklokke.be
Avelgem, Hostellerie Karekietenhof www.karekietenhof.be
Kerkhove, Koevert www.koevert.be
Kluisbergen, Auberge l’Entrecôte www.auberge-lentrecote.be
Nokere, Het Landhuys www.hetlandhuys.be
Tiegem, ‚t Moreelsgoed www.moreelsgoed.be
Tiegem, ’t Vossenhol www.vossenhol.be
Waregem, Berto www.berto-waregem.be
Waregem, Hobo’s www.hobos.be
Wortegem-Petegem, Bistronoom www.bistronoom.be

 

Openingsuren

< > Juni, 2017



Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
01
enkel op afspraak
02
enkel op afspraak
03
gesloten
04
gesloten
05
enkel op afspraak
06
enkel op afspraak
07
enkel op afspraak
08
enkel op afspraak
09
enkel op afspraak
10
gesloten
11
gesloten
12
enkel op afspraak
13
enkel op afspraak
14
enkel op afspraak
15
enkel op afspraak
16
enkel op afspraak
17
gesloten
18
gesloten
19
enkel op afspraak
20
enkel op afspraak
21
enkel op afspraak
22
enkel op afspraak
23
enkel op afspraak
24
gesloten
25
gesloten
26
enkel op afspraak
27
enkel op afspraak
28
enkel op afspraak
29
enkel op afspraak
30
enkel op afspraak